Bikeclinic Cup

BIKECLINIC CUP JE VÝHRADNĚ DĚTSKÝ MTB SERIÁL

Společně se sportovními metodiky jsme vymysleli seriál MTB závodů pro věkové kategorie 1-16 let. Cílem je ukázat dětem, že cyklistika je super sport, budovat v nich sportovního ducha a ukázat jim krásy aktivně stráveného času. Každá věková kategorie jede závod přizpůsobený jejím předpokládaným schopnostem. Děti všech kategorií jedou podle své chuti jeden nebo dva závody denně. Mezi tím mají možnost zúčastnit se dalších zábavných aktivit - jízda zručnosti, skákací hrady, trampolíny, odpočinkové zóny a další.  

PŘIJĎTE SI SPOLEČNĚ S NÁMI ZAZÁVODIT

Odměněny budou všechny děti — každý získá speciální medaili. Vítěz každé kategorie i každého pohlaví celého seriálu se stane hrdým majitelem vítězného trikotu.


Tratě

Profesionálně vytvořené bezpečné tratě, odpovídající každé věkové kategorii

Medaile

Každý závodník získá speciální medaili

Kategorie

Příležitost má každý - 11 kategorií od 1 do 16 let

 


2 závody v jednom dni

Žádné nervy, nehody nevadí - každý má 2 šance v jednom závodním dni

Zázemí

Vždy připravené zázemí pro všechny závodníky (možnost schovat se i při nepřízni počasí), ale i odpočinková zóna mezi závody

Doprovodný program

Jízda zručnosti, výtvarný stan, skákací hrad, trampolíny a další..

Sponzoři

Bikeclinic Cup

Společně se sportovními metodiky jsme vymysleli seriál MTB závodů pro věkové kategorie 1-16 let. Cílem je ukázat dětem, že cyklistika je super sport, budovat v nich sportovního ducha a ukázat jim krásy aktivně stráveného času. Každá věková kategorie jede závod přizpůsobený jejím předpokládaným schopnostem.

  • Bikeclinic Junior Team z.s.,
    Na Lysinách 458/24, Praha 4, 147 00, IČ: 227 15 568

Poslední novinky