FAQ

Registrace

Registrace na závod je možná i v průběhu dne, vždy ale nejpozději 30 minut před startem daného závodu. 
Registrovat se online je možné do 18. hodiny posledního pracovního dne před závodem. Není nutné platit převodem, zejména pro ty, kdo se registrují na poslední chvíli je možné zaplatit hotově i na místě. 
Každý závodník startuje s čipem, který si musí vyzvednout u registrace spolu se startovním číslem. Čipy jsou nevratné a spolu s číslem platí pro celý seriál. Pokud si závodník zapomene přinést svoje číslo s sebou, bude mu vydáno číslo nové. Manipulační poplatek za vydání nového čísla je 50 Kč.

Závody

 Aktuální adresu místa závodu vždy naleznete na webové stránce nebo v mobilní aplikaci příslušného závodu. Příjezdovou cesta na místo zároveň přesně značí ukazatele. 
 Jednotlivé kategorie jedou různý počet kol, který se dozvíte přímo před závodem. Počet kol je různý a odvíjí se od obtížnosti závodu, délky okruhu a časového limitu závodu. Pořadatel si vyhrazuje právo počet kol měnit i v průběhu závodního dne a to zejména s ohledem na počasí a stav tratí. 

Hodnocení závodů

 Body do celkového hodnocení se načítají všem závodníkům, i těm co jedou pouze jeden ze závodů v rámci závodního dne. 

Sponzoři

Bikeclinic Cup

Společně se sportovními metodiky jsme vymysleli seriál MTB závodů pro věkové kategorie 1-16 let. Cílem je ukázat dětem, že cyklistika je super sport, budovat v nich sportovního ducha a ukázat jim krásy aktivně stráveného času. Každá věková kategorie jede závod přizpůsobený jejím předpokládaným schopnostem.

  • Bikeclinic Junior Team z.s.,
    Na Lysinách 458/24, Praha 4, 147 00, IČ: 227 15 568

Poslední novinky