Závody

Podívej se na přehled měst s popisy tratí a atrakcí, které Tě čekají. Stačí jen vybrat závod. Více informací k harmonogramu a trasám se nachází na této stránce nebo přímo na stránce závodu.

Přehled závodů

I když se zima pořád ještě nevzdává, je čas vytáhnout kolo a přijed si zazávodit! :) Už popáté ovládnou letiště Točná horská kola. V sobotu 29.4.2017 odstartuje čtvrtý ročník Bikeclinic Cupu. Na Točné si pak budete moc opět prohlédnout letadla, vyzkoušet si jízdu zručnosti na kole, zapojit se do výtvarné soutěže společnosti ALD o hodnotné ceny.

Více informací

Druhý díl Bikeclinic Cup 2017 se pojede v krásné lokalitě přírodního parku Hostivař. Startovat budeme nedaleko přehrady a závodníci se dostanou téměř až na přehradu.

Více informací

Třetí závod Bikeclinic Cupu se pojede v krásném prostředí Úval nedaleko Mlýnského rybníka. Do Úval zavítáme letos poprvé a určitě se máte na co těšit. Mezi závody se můžete vydat třeba na vyhlídku

Více informací

Čtvrtý závod seriálu Bikeclinic Cup se odehraje v lesoparku v Letňanech, který je vyhledávaným místem klidu a odpočinku a díky tomu umožňuje vybudovat super tratě.

Více informací

Podruhé v aktuálním ročníku pojedeme v krásném terénu lesů podél letiště Točná, stezky v tomto koutu Prahy mají nádech tolik oblíbených single treků. Každá kategorie se tak může těšit na zajímavé tratě a na originální sadu medailí a pohárů.

Více informací

 

Sponzoři

Bikeclinic Cup

Společně se sportovními metodiky jsme vymysleli seriál MTB závodů pro věkové kategorie 1-16 let. Cílem je ukázat dětem, že cyklistika je super sport, budovat v nich sportovního ducha a ukázat jim krásy aktivně stráveného času. Každá věková kategorie jede závod přizpůsobený jejím předpokládaným schopnostem.

  • Bikeclinic Junior Team z.s.,
    Na Lysinách 458/24, Praha 4, 147 00, IČ: 227 15 568

Poslední novinky